Parownice, informacje ogólne

PAROWNICE DO CZYSZCZENIA (myjki parowe, odkurzacze parowe) wytwarzają parę suchą – zawierającą w swoim składzie 5-6% wody, o bardzo wysokich właściwościach przenikania struktury powierzchni i dezynfekcji. Poniżej urządzenia do mycia parą dostępne w naszej ofercie.
Parownice do czyszczeniaUrządzenie do czyszczenia parąParowe urządzenie czyszcząceParowe urządzenie czyszcząceUrządzenie parowe do sprzątania          urządzenie do czyszczenia parą

SUCHA PARA doskonale radzi sobie z cieżkimi do usunięcia zabrudzeniami typu tłuszcze, oleje, białka, kleje, graffiti, guma do żucia oraz stanowi skuteczny środek w usuwaniu odpornych na preparaty chemiczne i dezynfekcyjne: szczepów bakterii (w tym: salmonelli, listerii, gronkowca i paciorkowca), wirusów, drożdży, grzybów i pleśni, roztoczy i pluskiew.


Urządzenie parowe do sprzątania, mycia i czyszczenia parą

ZASTOSOWANIE PAROWNIC

–  Ekologiczne Sprzątanie
–  Dezynfekcja
–  Odtłuszczanie i Usuwanie Ciężkich Zabrudzeń
–  Konserwacja Maszyn i Urządzeń
–  Usuwanie Gumy i Graffiti
–  Myjnie Parowe
–  Konserwacja zabytków i obróbka kamienia

 

 

Urządzenie paroweUrządzenie paroweUrządzenie parowe
Detergenty:

Wspomagają proces czyszczenia suchą parą w następujących obszarach:

- usuwanie ciężkich zabrudzeń, odtłuszczanie, odplamianie
- usuwanie zabrudzeń w przemyśle spożyczym i gastronomii
– usuwanie gumy do żucia, klejów i graffitiDetergenty używane w parownicach powinny bezwzględnie posiadać dopuszczenie producenta do tego typu zastosowań, gdyż większość preparatów dostępnych na rynku, po podgrzaniu powyżej 100 st. C staje się toksyczna dla zdrowia oraz ma negatywny wpływ na stan techniczny urządzenia. 

Zapoznaj się z naszymi urządzeniami do czyszczenia parą. Gwarantujemy wysoką jakosć parownic.

Instagram