Czyszczenie dywanów - parownice do podłóg

Największą przewagą używania parownicy (myjki parowej do podłóg) nad odkurzaczem piorącym i czyszczeniem ekstrakcyjnym jest możliwość usunięcia nawet ciężkich zabrudzeń z powierzchni tekstylnej bez jej przemaczania. I ten czynnik jest szczególnie ważny w przypadku braku możliwości wysuszenia dywanu, wykładziny podłogowej, podłogi, czy tapicerki w krótkim czasie (np. podczas czyszczenia tapicerki auta w okresie zimowym).

 

Drugą bardzo ważną zaletą używania parownicy do podłóg i dywanów jest możliwość dezynfekcji powierzchni tekstylnej i usunięcia z jej wnętrza wszelkiego rodzaju groźnych dla zdrowia alergenów, roztoczy, pleśni i grzybów, których nie pozbędziemy się w wyniku natryskiwania podłogi lub innej powierzchni wodą z detergentem. Myjka parowa do podłóg pomoże Ci w codziennych obowiązkach!

 

parownica do dywanów

I kolejny jakże ważny aspekt przemawiający za użyciem myjki parowej do podłóg (odkurzacza parowego) – podawanie detergentu tylko i wyłącznie w miejscach, której wymagają wzmocnienia procesu czyszczenia suchą parą (plamy, stare i ciężkie zabrudzenia, pozostałości gumy do żucia), a nie jak w przypadku odkurzacza piorącego, kiedy to w trakcie całego procesu czyszczenia stosowany jest roztwór wody ze środkiem chemicznym. Parownica do podłóg od zaraz w Twoim domu!