TECNOVAP

 

Firma Tecnovap została założona w 1985 roku w Negrar niedaleko Werony i od ponad 30 lat jest światowym liderem w produkcji parowych urządzeń czyszczących, wyznaczając jednocześnie rynkowe trendy profesjonalnych i przemysłowych zastosowań suchej pary.

Dziś Tecnovap eksportuje swoją technologię i gamę produktów na pięciu kontynentach w ponad 70 krajach.Wszystkie produkty marki Tecnovap są projektowane, produkowane i testowane wyłącznie we Włoszech. Ponadto Tecnovap współpracuje z wieloma międzynarodowymi firmami w celu realizacji nowych projektów. Sukces zdobyty w tym zakresie potwierdza również fachową wiedzę firmy Tecnovap, która zawsze poszukuje postępu i innowacyjnych rozwiązań w celu zaproponowania ich dla branży czystościowej. Te 30 lat kształtowane przez rozwój i sukcesy są podstawą działalności Tecnovap, która jest obecnie jednym z najważniejszych i najbardziej innowacyjnych producentów na całym świecie w sektorze czyszczenia parą.

 

TECHNOLOGIA TECNOVAP

BOJLER
Bojlery Tecnovap są produkowane wyłącznie ze stali nierdzewnej AISI 304 łączonej w całość bez użycia uszczelek specjalną techniką spawania "TIG" (Tungsten Insert Gas) przez wyspecjalizowanych techników.

                                                                                            

GRZAŁKI
Zaprojektowae przez Tecnovap mają funkcję rozprężania i przewodzenia maksymalnej mocy w zredukowanej przestrzeni. To rozwiązanie technnologiczne umożliwiło produkcję bojlerów do wytwarzania pary o wysokiej wydajności i ograniczonej objętości.Zaletą takiego rozwiązania jest mniejsza ilość wody w bojlerze, mniejsze rozmiary, a co za tym idzie - mniejsze rozproszenie ciepła dzięki poprawie efektywności energetycznej.

                                                                                             

TECHNOLOGIA True Temp TM dostępna w parownicach Tecnovap - 
System kontroli poziomu wody jest podstawowym elementem, który zapewnia prawidłowe działanie urządzenia wyposażonego w bojler z automatycznym systemem uzupełniania wody. System opatentowany i instalowany w wytwornicach pary Tecnovap, uczynił z producenta prekursora tej technologii.Technologia True Temp jest jednym z najbardziej niezawodnych systemów na świecie ze względu na jego absolutną efektywność (niezależnie od jakości i temperatury płynu wprowadzanego do bojlera) gwarantuje znaczne oszczędności i całkowity brak procesów konserwacji.

BEZPIECZEŃSTWO
Wszystkie wytwornice pary produkowane przez Tecnovap są wyposażone w dwa zawory bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo produktu jest największym priorytetm dla Tecnovap.

                                                                                              

WEWNĘTRZNE ZBORNIKI WODY I DETERGENTU
Przemysłowe i profesjonalne parownice Tecnovap(parownice jednofazowe, parownice trójfazowe) wyposażone zostały w indywidualnie wykonane zbiorniki umieszczone wewnątrz maszyny i wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na wysoką temperaturę. Ich kształt i położenie zostały zaprojektowane tak, by móc pochłaniać ciepło wewnętrzne wytwarzane przez parownicę i przenosić je do cieczy wewnątrz zbiorników, co gwarantuje poprawę efektywności energetycznej.

                                                                                              

AKCESORIA
Tecnovap jest jedną z nielicznych firm, która w swojej fabrzce produkuje i kompleksowo montuje akcesoria przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Akcesoria są sprawdzane pod względem zapewnienia prawidłowego działania i maksymalnej niezawodności.

                                                                                           

PERSONALIZACJA

Tecnovap jest producentem zorientowanym na klienta i jest w stanie dostosowywać swoje produkty do jego indywidualnych wymagań.

 

Myśl ekologicznie, wybierz czyszczenia parą, taką myśl przewodnią w swoich broszurach reklamowych zapisuje marka Tecnovap. W ofercie marki Tecnovap znajdziemy szeroką gamę parownic przemysłowych(parownice jednofazowe, parownice trójfazowe), parownic profesjonalnych(parownice jednofazowe, parownice trójfazowe), parownic dedykowanych do gospodarstwa domowego(parownice jednofazowe). W ten sposób producent Tecnovap wychodzi do klienta z parownicami o mocy w zakresie 2,45 kW do 40 kW. W ten sposób parownice możemy podzielić również na: parownice jednofazowe oraz parownice trójfazowe. Poniżej prezentujemy zdjęcie poglądowe produktów z oferty marki Tecnovap. 

Instagram