Myjnie parowe, czyszczenie tapicerki

Technologia suchej pary, na podstawie której została skonstruowana myjnia parowa, stała się doskonałym rozwiązaniem dla myjni samochodowych. To świetna alternatywa dla tradycyjnego sposobu mycia aut, pochłaniającego ogromne ilości wody oraz detergentów i - co istotne - odpowiadającego za tworzenie się ścieków. Myjnie parowe, wykorzystując wytworzoną pod wysokim ciśnieniem suchą parę, pozwalają na usunięcie mocno przyklejonych oraz nawarstwionych zabrudzeń. Jednocześnie zużywają minimalną, niezbędną do rozpuszczenia brudu ilość wody. Wytworzona para wnika bezpiecznie i głęboko w pory lakieru oraz usuwa z jego powierzchni zabrudzenia razem z pozostałościami wosku, dzięki czemu karoseria samochodu pozostaje czysta i błyszcząca.

Korzystanie z myjni parowej

Co więcej, wykorzystanie oferowanej przez nas myjni parowej nie wymaga biurokratycznych procedur, a więc niezbędnych dla typowych obiektów pozwoleń. Również standardowa dla nich instalacja nie jest potrzebna, co przekłada się na wyjątkową mobilność naszego produktu. Optymalizacja zużycia detergentów ma także pozytywne, ekologiczne znaczenie dla środowiska.

Odkurzacz parowy do tapicerki      

Myjnie parowe

Myjka parowa do samochodu jest szybkim, wydajnym i precyzyjnym urządzeniem, które oczyści z brudu progi i szczeliny drzwi, koła, felgi aluminiowe, kołpaki, jak również inne trudno dostępne miejsca dla urządzeń wysokociśnieniowych. Jednocześnie doskonale sprawdzi się jako parownica do tapicerki. Kurz, okruchy czy naniesione błoto? Zastosowanie myjki parowej do tapicerki pozwoli nie tylko dokładnie wyczyścić wnętrze auta,ale również zminimalizować czas jej schnięcia do wartości umożliwiającej prawie natychmiastowe korzystanie z foteli i kanapy.

     Myjnia parowa        Parownica do tapicerki

Technologie wykorzystywane w myjniach parowych - odkurzacze

Temperatura pary, a także siła, z jaką wnika ona w określoną powierzchnię, pozwala również na eliminację bądź ograniczenie stosowania szkodliwych dla zdrowia i środowiska naturalnego detergentów, które często okazują się niezbędne przy wykorzystywaniu urządzeń wysokociśnieniowych. 

 

     Myjka parowa do samochodu      

Innowacyjna technologia parownic TECNOVAP pozwala nie tylko na dokładne mycie zewnętrznych elementów pojazdów, ale również na sprawne i skuteczne czyszczenie auta wewnątrz. Myjka sprawdzi się przy czyszczeniu siedzeń, dywaników, jako parownica do czyszczenia tapicerki czy wycieraczek samochodowych, jak również przy dezynfekcji instalacji wentylacyjnej w samochodzie tak ważnej dla samopoczucia przebywających w nim osób.

 

Wykorzystanie wysokiej temperatury myjki parowej

Wysoka temperatura, którą wytwarza myjka parowa do tapicerki samochodowej, pozwala także na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów z wnętrza pojazdu oraz usunięcie zalegających grzybów, bakterii, alergenów, roztoczy oraz innych drobnoustrojów i pozostałości niebezpiecznych dla zdrowia użytkownika. Myjnia parowa umożliwia kompleksowe, dokładne wyczyszczenie pojazdu w możliwie ekologiczny sposób. To nie tylko gwarancja skuteczności, ale i pewność, że stosowanie parownicy do czyszczenia tapicerki wspiera w sposób wszechstronny ochronę środowiska.

Bez wątpienia myjnia parowa jest także doskonałym rozwiązaniem na prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Z uwagi na jej mobilność można oferować usługę czyszczenia pojazdów, np. firmom dysponującym własnymi samochodami na terenie ich postoju, a więc bez konieczności dojazdu oraz korzystania ze stacjonarnych i przeznaczonych do tego tradycyjnych obiektów. Czyszczenie suchą parą jest wygodne i zdecydowanie tańsze, a przy tym zapewnia precyzję działania oraz najwyższą jakość.

Sprawdź nasze urządzenia czyszczące i odkurzacze parowe. Dobry sprzęt = radość różnych klientów. Najlepsza oferta myjni parowych i mycia na rynku!

Instagram