Parownice Tecnovap w walce z KoronawirusemParownice marki Tecnovap walczą z Koronawirusem 

 Dzięki parownicom marki Tecnovap jesteśmy w stanie przeciwdziałać wirusom, bakteriom, a także Koronawirusowi

Parownice marki Tecnovap wykorzystują do czyszczenia oraz dezynfekcji (zabijania różnego rodzaju bakterii, wirusów w tym Koronawirusa) suchą parę, która osiąga przy wylocie z urządzenia temperaturę ok. 165-180 stopni Celsjusza. Parę nazywamy suchą, ponieważ jest pozbawiona około 90-95% wilgoci. 

 

Film prezentujący działanie urządzenia marki Tecnovap do czyszczenia oraz dezynfekcji powierzchni z wykorzystaniem suchaj pary. Dzięki wysokiej temperaturze zabijamy różnego rodzaju bakterie, wirusy w tym Koronawirusa. 

 


Parownice marki Tecnovap dedykowane do zwalczania Koronawirusa

 

Możemy rozróżnic dwa rodzaje urządzeń: natryskowe oraz natryskowo-odsysające(z wbudowanym odkurzaczem). Do dezynfekcji powierzchni oraz czyszczenia nadadzą się urządzenia z linii EVO, które posiadają sam natrysk pary. Musimy być tutaj świadomi, że nie są to urządzenia wyposażone w automatyczny system odsysania/nie posiadają odkurzacza do zasysania rozpuszczonego zabrudzenia, co skutkuje, że nie nadają się do prania, czyszczenia większych miejsc tapicerowanych.

Prezentujemy parownice natryskowe do zwalczania Koronawirusa

 

EVO 304 24/7

urządzenie natryskowe

parownice do dezynfekcji miejsc z bakterii, wirusów, w tym Koronawirusa

 

 

EVO 304 WATER

urządzenie natryskowe

parownice do dezynfekcji miejsc z bakterii, wirusów, w tym Koronawirusa

 Drugim typem urządzeń parowych, są parownice natryskowo-odsysające(posiadające wbudowany odkurzacz). Urządzenia w zupełności nadają się do czyszczenia, dezynfekcji, zabijania różnego rodzaji bakterii, wirusów w tym Koronawirusa z różnego rodzaju powierzchni. Dzięki zainstalowanemu odkurzaczowi w urządzeniach możemy czyścić różnego rodzaju miejsca tapicerowane. Dzieje się to dlatego, ponieważ od razu rozpuszczone zabrudzenie poprzez parę, która osiąga bardzo wysoką temperaturę, będzie zasysane przez jednostkę ssąca i produkt czyszczący będzie czysty i zarazem zdezynfekowany. 

 

Prezentujemy parownice natryskowo-odsysające do zwalczania Koronawirusa

Carmen Plus / Carmen Plus Inox 

urządzenia natryskowo-odsysające
(wbudowany odkurzacza do zasysania rozpuszczonego zabrudzenia)

parownice do dezynfekcji miejsc z bakterii, wirusów, w tym Koronawirusa

Junior Star Max

urządzenia natryskowo-odsysające

(wbudowany odkurzacz do odsysania rozpuszczonego zabrudzenia) 

parownice do dezynfekcji miejsc z bakterii, wirusów, w tym Koronawirusa

 

Dzięki wykorzystaniu urządzeń parowych jesteśmy w stanie odstąpić od stosowania różnego rodzaju chemii. Takie rozwiązanie pozwoli Nam zadbać o bezpieczeństwo nasze oraz pracowników, którzy w tym cieżkim czasie przebywają ciągle w stężeniu wysokiego aromatu alokoholu, dezynfekując powierzchnie, aby przeciwdziałać Koronawirusowi. Parownice do zwalczania Koronawirusa marki Tecnovap zapewnią nam ekologiczne działanie bez detergentów z wykorzystaniem tylko i wyłącznie suchej pary, podgrzenej do temperatury ok. 165-180 stopni Celsjusza. 

 

Instagram