Parownica do aut

 

Wybierz parę do czyszczenia samochodu

Para wnika w pory lakieru samochodu, dzięki czemu usuwa pozostałości wosku i brudu, które nagromadziły się przez lata. Dzięki czemu nadaje lakierowi połysku oraz blasku. 

Dzięki urządzeniom marki Tecnovap, nie tylko możemy wyczyścić powierzchnie z zewnątrz samochodów. Działanie suchej pary odkazi nam wnętrza aut, usunie brzydkie zapachy powstające w samochodzie oraz zabije różnego rodzaju grzyby, bakterie i roztocza, które są szkodliwe dla zdrowia. 

Dzięki suchej parze oraz wysokiej temperaturze jesteśmy w stanie usunąć uporczywe zabrudzenia, które mogą pojawić się na naszej tapicerce w samochodzie.  

  Szczególnymi korzyściami wynikającymi z wykorzystywania suchej pary do czyszczenia oraz dezynfekcji tapicerki jest fakt, że po samym działaniu możemy od razu korzystać z wyczyszczonej powierzchni. Mogą to być np: siedzenia samochodowe, dywaniki samochodowe, podsufitka w samochodzie, bagażnik samochodowy(znajdująca się w nim częśc tapicerowana), częśc tapicerowana pod dywanikami samochodowymi, siedzenia skórzane w samochodzie i wiele innych. 

 

Instagram