WYNAJEM PAROWNIC

 CZYSZCZENIE ZA POMOCĄ SUCHEJ PARY ODBYWA SIĘ W RÓŻNYCH GAŁĘZIACH GOSPODARKI

-wynajem parownic do przemysłu spożywczego
-wynajem parownic do przemysłu mechanicznego
-wynajem parownic do branży transportowej
-wynajem parownic do czyszenia przenośników taśmowych
-wynajem parownic do opieki zdrowotnej

 Poniżej prezentujemy jedno z rowiązań, które możemy zaproponować. Z naszej strony mogą liczyć Państwo nie tylko na wynajem urządzenia, ale także na profesjonalne dobranie odpowiedniego rozwiązania do powstałego problemu. 

Zapraszamy do bezpośredniego konaktu w celu ustalenia szczegółów. 

STEAM BOX VAC INDUSTRIAL 10,8 kW - 36 kW

Trójfazowa parownica przemysłowa STEAM BOX VAC INDUSTRIAL do użytku w sektorze przemysłowym. Wykonana ze stali nierdzewnej (wodoszczelność IPX5). Wyposażona jest w nieograniczoną autonomię pary, dzięki automatycznemu systemowi uzupełniania z wewnętrznym zbiornikiem wody lub bezpośrednio z sieci wodociągowej. Możliwość wtrysku detergentu, gorącej wody oraz pary. Parownica przemysłowa STEAM BOX VAC INDUSTRIAL została wyposażona w zintegrowany odkurzacz do pracy na mokro. 

Dzięki możliwości regulacji mocy bojlera, urządzenie jest w stanie zapewnić każdemu użytkownikowi odpowiednie parametry pracy do usuwania zabrudzeń, których chce się pozbyć. Parownica może działać na zasadzie samego natrysku pary, ale i również w jednym czasie rozpuszczać zabrudzenia i zasysać za pomocą wbudowanego odkurzacza. 

Akcesoria Geyser - praca parownicą z samym natryskiem pary

 

Akcesoria Radames - praca parownicą z możliwością rozpuszczania zabrudzeń oraz zasysania

 

 


Instagram