Linia opieki zdrowotnej

Tecnovap zaprojektował i zrealizował EVO SANITIZER, profesjonalną wytwornicę pary, która umożliwia dokładne czyszczenie i odkażanie wszystkich krytycznych powierzchni w szpitalach, placówkach opieki nad osobami starszymi, gabinetach lekarskich, stomatologicznych i weterynaryjnych.

Jest wyposażony w kocioł ze stali nierdzewnej, który może wytwarzać suchą parę o temperaturze 165 ° C i ciśnieniu 6 barów oraz w wewnętrzny zbiornik do ciągłego podawania wody. Jego ergonomiczna i zwarta konstrukcja umożliwia dostęp nawet do wąskich przestrzeni.

TECNOVAP NA PRZEDNIEJ LINII PRZECIW KORONOWIRUSOWI

Tecnovap zawsze angażował się w kwestie sanitarne w sektorze opieki zdrowotnej, HoReCa, przemyśle mechanicznym i spożywczym.

Oto jego rozwiązania do walki z Covid-19.

W tak trudnym historycznym momencie Tecnovap oferuje swoją gamę specyficznych generatorów do sanitacji parą, które dzięki suchej parze nasyconej o wysokiej temperaturze (do 180 ° C w niektórych modelach) gwarantują eliminację bakterii, wirusów i pleśni z każdego powierzchnia. Dzisiaj generatory pary Tecnovap znajdują zastosowanie w terenie, w rękach wyspecjalizowanych operatorów, w higienie środowiska, wnosząc swój wkład w walkę ze śmiercionośnym i niewidzialnym wirusem Sars CoV-2.

Dzięki specjalnemu nebulizatorowi dostarczonemu z urządzeniem, który rozpyla środek odkażający wraz z parą, możliwe jest szybkie odkażenie każdego środowiska. Strumień pary naładowany cząstkami środka odkażającego uderza we wszystkie powierzchnie (podłogi, ściany, meble) iz łatwością przenika również w najbardziej niedostępne miejsca, w których rozmnażają się bakterie i pleśnie.

JAK TO DZIAŁA:

Środek odkażający, po odpowiednim rozcieńczeniu w butelce, jest zasysany przez system Venturiego i transportowany przez mikrocząstki suchej pary po wszystkich powierzchniach.


Parownica EVO SANITIZER TECNOVAP
Parownica EVO SANITIZER TECNOVAP

6 bar / 2,45 kW
Instagram