Odkurzacze parowe do tapicerki

Gorąca para, którą wytwarza odkurzacz parowy do tapicerki, poradzi sobie z najcięższymi zabrudzeniami na różnorodnych powierzchniach. Bez większego problemu można pozbyć się plam z oleju, tłuszczu, kleju, gumy do żucia, a nawet białka. Dostępne w naszej ofercie produkty wyróżniają się najlepszą jakością i przystępną ceną.

Odkurzacz na parę spełni swoje zadanie również podczas dezynfekcji termicznej, bez konieczności wykorzystywania środków chemicznych. Zalecany jest do stosowania zarówno przez profesjonalne firmy, jak i do domowego użytku.

  

Jakie elementy zawiera odkurzacz parowy do tapicerki? Na jego konstrukcję składa się zbiornik wyposażony w automatyczny system uzupełniania płynów i selektromechaniczny czujnik oraz układ umożliwiający odpowiednie dozowanie detergentu. Wytwarzana przez urządzenie sucha para zawiera jedynie 5-6% wody. Taka struktura chemiczna sprawia, że może ona lepiej przenikać powierzchnie i idealnie nadaje się do dezynfekcji. Jest to szczególnie ważne w placówkach narażonych na kolonizację różnych szczepów bakterii (np. paciorkowca, salmonelli, listerii, gronkowca), drożdży, pleśni, wirusów, grzybów czy pluskiew. Odkurzacz na parę usuwa również alergeny, roztocza, pyłki, kurz i zarodniki. Dzięki tym właściwościom sprzęt może być z powodzeniem stosowany w branży medycznej, hotelarskiej, gastronomicznej, weterynaryjnej oraz w hodowlach trzody chlewnej czy na fermach drobiu.

Usuwanie zabrudzeń oraz dezynfekcję można przeprowadzać manualnie lub za pomocą zaawansowanych technologicznie sprzętów. Bardziej komfortowym i skutecznym sposobem jest wykorzystanie urządzeń dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Pod uwagę wówczas bierze się nie tylko rodzaj nawierzchni, ale i szczegółowe parametry danego sprzętu, w tym jego moc, pojemność zbiornika na wodę, wysokość ciśnienia wytwarzanej pary oraz funkcjonalności.

 

Wysokiej klasy odkurzacz na parę zapewnia komfort i skuteczność czyszczenia wielu nawierzchni. Jakość komponentów gwarantuje wieloletnią trwałość i bezawaryjność funkcjonowania.

 

Odkurzacz na parę

Dywany, podłogi, obicia sof i foteli, wnętrze samochodu oraz armatura łazienkowa to miejsca i rzeczy, z których korzysta się każdego dnia i tym samym, najczęściej się brudzą. Standardowe odkurzacze mogą nie sprostać trudniejszym plamom. Praca za ich pomocą jest ponadto bardzo czasochłonna. Ma to związek z niską mocą urządzeń oraz brakiem opcji wytwarzania pary wodnej. Najlepiej, gdy do czyszczenia i konserwacji różnych powierzchni używa się dobrej jakości sprzętów usuwających nie tylko typowe zabrudzenia z tłuszczu, farb, czy klejów, ale także alergeny, bakterie i roztocza (funkcja dezynfekcji).

Odkurzacze na parę w szybki i skuteczny sposób spełnią wszystkie te oczekiwania. Każdy model wyposażony jest w zbiornik, w którym woda podgrzewa się do temperatury 160-180 stopni Celsjusza, co pozwala na wytworzenie suchej pary likwidującej nie tylko brud, ale także nieprzyjemny zapach. Tego rodzaju urządzenia można z powodzeniem stosować do podłóg o różnym wykończeniu, w tym laminowanych paneli, do których czyszczenia odradza się użycia wody.

 

W ofercie naszego sklepu znajdują się najlepszej jakości odkurzacze, które raz na zawsze usuną zacieki i rozpuszczą trudne plamy. Wyeliminują również mikroorganizmy oraz pozbędą się sierści zwierząt z różnych powierzchni, także tapicerek, armatury łazienkowej, urządzeń sanitarnych, żaluzji, paneli grzewczych i wielu innych.

 

 


Odkurzacz parowy CARMEN PLUS INOX
Odkurzacz parowy CARMEN PLUS INOX

6 bar / 3,65 kW
Odkurzacz parowy JUNIOR STAR MAX 8 bar
Odkurzacz parowy JUNIOR STAR MAX 8 bar

8 bar / 3,65 kW
Odkurzacz parowy STEAM BOX VAC MINI
Odkurzacz parowy STEAM BOX VAC MINI

10 bar / 3,65 kW
Instagram