Systemy automatycznego czyszczenia i dezynfekcji przenośników taśmowych

Systemy automatycznego czyszczenia i dezynfekcji przenośników taśmowych

Zintegrowany system, który daje możliwość czyszczenia i dezynfekcji przenośników taśmowych w jednym przebiegu  poprzez połączenie  czyszczenia i dezynfekcji taśmy suchą parą oraz odessanie nieczystości za pomocą odkurzacza.

System przeznaczony do głakich taśm przenośnikowych.

Oferta systemu przygotowywana indywidualnie.

Zapytaj o cenę Wyślij link

  Zastosowanie rozwiązań specjalistycznych pozwala zmniejszyć lub wyeliminować wykorzystanie środków chemicznych. Funkcja ta jest ważna szczególnie w przemyśle spożywczym. Pozwala zastąpić tradycyjne mycie ręczne, które może być powolne i kosztowne zarówno pod względem siły roboczej jak i czasu zatrzymania produkcji. Jest to metoda czyszczenia, która rozwiązuje problem w tych branżach, w których wysokie koszty czyszczenia ręcznego były powodem częstych wymian taśm. Stwarza możliwość ciągłej pracy bez zatrzymywania produkcji. Rozwiązuje problemy techniczne związane z maszynami, które ze względu na zabrudzenie pasa, powodują większe ilości odrzutów produkcyjnych.

 

Na zdjęciach zostało zaprezentowane rozwiązanie specjalistyczne dotyczące czyszczenia taśmy transportowej. Urządzenia parowe wraz z odsysaniem jest zamontowane na stałe konkretnie do czyszczenia oraz dezynfekcji elementu linii produkcyjnej, który służy do przenoszenia produktów. Takie rozwiązania specjalistyczne umożliwiają bardziej efektywną pracę oraz zapewniają odpowiednią higienę pracy. 

 

Z tym produktem nie ma powiązanych akcesoriów
Instagram