Myjnie parowe

Technologia suchej pary, w oparciu o którą została skonstruowana myjnia parowa, stała się doskonałym rozwiązaniem dla myjni samochodowych. To świetna alternatywa dla tradycyjnego sposobu mycia aut, pochłaniającego ogromne ilości wody oraz detergentów i - co istotne - odpowiadającego za tworzenie się ścieków. Myjnie parowe, wykorzystując wytworzoną pod wysokim ciśnieniem suchą parę, pozwalają na usunięcie mocno przyklejonych oraz nawarstwionych zabrudzeń. Jednocześnie zużywają minimalną, niezbędną do rozpuszczenia brudu ilość wody. Wytworzona w myjni parowej para wnika bezpiecznie i głęboko w pory lakieru oraz usuwa z jego powierzchni zabrudzenia razem z pozostałościami wosku, dzięki czemu karoseria samochodu pozostaje czysta i błyszcząca.

 

            

Myjka parowa do samochodu jest szybkim, wydajnym i precyzyjnym urządzeniem, które oczyści z brudu progi i szczeliny drzwi, koła, felgi aluminiowe, kołpaki, jak również inne trudno dostępne miejsca dla urządzeń wysokociśnieniowych. Jednocześnie doskonale sprawdzi się jako parownica do tapicerki. Kurz, okruchy czy naniesione błoto? Zastosowanie myjki parowej do tapicerki pozwoli dokładnie wyczyścić wnętrze auta.

            


Temperatura pary, a także siła z jaką wnika ona w określoną powierzchnię pozwala również na całkowite zredukowanie bądź ograniczenie stosowania szkodliwych dla zdrowia i środowiska naturalnego detergentów, które często okazują się być niezbędne przy wykorzystywaniu urządzeń wysokociśnieniowych.

          

Innowacyjna technologia parownic TECNOVAP pozwala nie tylko na dokładne mycie zewnętrznych elementów pojazdów, ale również na sprawne i skuteczne czyszczenie auta wewnątrz. Myjka sprawdzi się przy czyszczeniu siedzeń, dywaników, jako parownica do czyszczenia tapicerki czy wycieraczek samochodowych, jak również przy dezynfekcji instalacji wentylacyjnej w samochodzie.

Wysoka temperatura pary, którą wytwarza myjka parowa do tapicerki samochodowej pozwala także na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów z wnętrza pojazdu oraz usunięcie zalegających grzybów, bakterii, alergenów, roztoczy oraz innych pozostałości niebezpiecznych dla zdrowia użytkownika. Myjnia parowa umożliwia kompleksowe, dokładne wyczyszczenie pojazdu w możliwie ekologiczny sposób. To nie tylko gwarancja skuteczności, ale i pewność, że stosowanie parownicy do czyszczenia tapicerki wspiera ochronę środowiska.