Asystent doboru urządzenia

Myjnia, Myjka parowa do samochodu, do czyszczenia tapicerki samochodowej - Parownice.info

Technologia suchej pary stała się doskonałym rozwiązaniem dla myjni samochodowych, stanowiąc alternatywę dla tradycyjnego sposobu mycia aut, pochłaniającego ogromne ilości wody oraz detergentów i co istotne, odpowiadającego za tworzenie się ścieków.

            


Myjnie parowe, wykorzystując wytworzoną pod wysokim ciśnieniem suchą parę, pozwalają na usunięcie mocno przyklejonych oraz nawarstwionych zabrudzeń. Jednocześnie zużywają minimalną, niezbędną do rozpuszczenia brudu ilość wody. Wytworzona para wnika bezpiecznie i głęboko w pory lakieru oraz usuwa z jego powierzchni zabrudzenia razem z pozostałościami wosku, dzięki czemu karoseria samochodu pozostaje czysta i błyszcząca.

            

Myjka parowa jest szybkim, wydajnym i precyzyjnym urządzeniem, które oczyści z brudu progi i szczeliny drzwi, koła, felgi aluminiowe, kołpaki, jak również inne trudno dostępne miejsca dla urządzeń wysokociśnieniowych.

Temperatura pary, a także siła z jaką wnika ona w określoną powierzchnię pozwala również na całkowite zredukowanie bądź ograniczenie stosowania szkodliwych dla zdrowia i środowiska naturalnego detergentów, które często okazują się być niezbędne przy wykorzystywaniu urządzeń wysokociśnieniowych.

          


Innowacyjna technologia myjek parowych TECNOVAP pozwala nie tylko na dokładne mycie zewnętrznych elementów pojazdów, ale również na sprawne i skuteczne czyszczenia auta wewnątrz, w tym m.in. siedzeń, dywaników, tapicerki czy wycieraczek samochodowych, jak również na czyszczenie oraz dezynfekcję instalacji wentylacyjnej w samochodzie. Wysoka temperatura pary pozwala także na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów z wnętrza pojazdu, jak również usunięcie zalegających grzybów, bakterii, alergenów, roztoczy oraz innych pozostałości niebezpiecznych dla zdrowia użytkownika.

Zobacz film
Zobacz film
Zobacz film

[ video ]