Odkurzacz parowy CARMEN PLUS INOX

Odkurzacz parowy CARMEN PLUS INOX

 

Wysokiej klasy urządzenia, które oferujemy to przede wszystkim jakość i precyzja. Sucha para jest wytwarzana z niedużej ilości wody.

Zapytaj o cenę Wyślij link

Dzięki temu odkurzacz parowy doskonale radzi sobie z ciężkimi do usunięcia zabrudzeniami, takimi jak tłuszcz, olej, białko, guma do żucia czy klej. Tego typu urządzenia na parę bardzo dobrze sprawdzają się również do dezynfekcji termicznej, bez konieczności sięgania po preparaty chemiczne. Każda oferowana przez parownica została wyposażona w automatyczny system uzupełniania wody, elektromechaniczny czujnik poziomu wody oraz układ umożliwiający odpowiednie dozowanie detergentu. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy komponentów wszystkie urządzenia gwarantują wieloletnią trwałość i bezawaryjność funkcjonowania.

Kiedy zakup produktu ma sens?

Biorąc pod uwagę dość częste czyszczenie dużych i rozmaitych powierzchni, a także konieczność usuwania nawarstwionych oraz usytuowanych w trudno dostępnych miejscach zabrudzeń, stosowanie profesjonalnego odkurzacza parowego jest jak najbardziej celowe. Przy czym dodatkowym jego atutem jest bezproblemowe usuwanie roztoczy, grzybów, bakterii i innych drobnoustrojów, co w przypadku tradycyjnych urządzeń nie jest już takie oczywiste.

Jaka wydajność jest odpowiednia do danego zastosowania?

Odkurzacz parowy CARMEN PLUS INOX z uwagi na swoją funkcjonalność, mobilność i generowanie ciągłego strumienia pary znakomicie sprawdza się w hotelach, pensjonatach i innych obiektach publicznych. Jest idealną propozycją w zakresie wydajności dla ekip sprzątających, ale nie tylko, ponieważ równie efektywnie pracuje w myjniach samochodowych (czyszczenie tapicerki) oraz gastronomii.

Jak dostosować odkurzacz do potrzeb?

Oprócz standardowego wyposażenia modelu w naszej ofercie znajdują się dedykowane określonym działaniom akcesoria np. do tapicerki lub w zestawach ze specjalnymi końcówkami, których rodzaj i liczba zdecydowanie zwiększa funkcjonalność urządzenia.